אודותינו

סייפקוד מערכות הינה חברה טכנולוגית המפתחת ומספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ואשר המציאה ופיתחה את בודקפוינט – מערכת אפליקטיבית ממוחשבת שנועדה לאפשר לארגונים הנוגעים בתחומים חיוניים, לנהל את השגרות ותהליכי העבודה היום יומיים בצורה מקוונת, מאורגנת, יעילה, וקלה לשימוש.

גם כיום במאה ה-21, קיימים ארגונים שעדיין מנהלים את עבודות השטח שלהם באמצעות טפסים ידניים המוקלדים לאחר מכן במחשבים (או נערמים בקלסרים מיותרים) ואשר אנשי השטח שלהם מדווחים ממצאים חריגים באמצעות מסרונים מטלפונים ניידים אפילו בתחומים כמו בריאות, בטיחות, ובטחון.

הדבר הופך את התהליך למיושן, לא מדויק, דורש זמן יקר, פתוח לשימוש לרעה ופוגע באיכות הסביבה.

בריאות, בטיחות, בטחון

עבודה זו נעשית בשטח ע"י עובדי הארגון הרחק מעיני המנהלים האחראים. במקרה שהדיווח לקוי, יתכן מצב בו המנהלים האחראים יגלו פגמים מאוחר מדי או לא יגלו כלל, דבר שיכול להוביל לפגיעות אנושיות מיותרות ואובדן כלכלי לכל הנוגעים.

בודקפוינט מאפשרת לעובדי השטח לדווח את פעילותם באמצעות סמארטפונים ומאפשרת למנהלים בארגון לנהל ולבצע מעקב אחר ביצוע משימות השטח מכל מכשירי התקשורת שברשותם.

בודקפוינט הופכת את הבקרות לאפקטיביות ומאפשרת ניהול וצמצום סיכונים בארגון.

בודקפוינט מספקת הגנה לעובדים וארגונים בפני טענות אפשריות כי עובדים לא היו נוכחים במקומות הנדרשים ומצד שני כי ארגונים יוכלו להוכיח את העובדים במידת הצורך – טכנולוגיה בלעדית.

משימת בודקפוינט היא לתמוך ולסייע בניהול עובדי שטח ומשימות השטח היום יומיות שלהם בהיבטים רבים ובאמצעות ממשקים קלים ונוחים לשימוש. המערכת מאפשרת לארגון לקבל שליטה מלאה במעקב אחר עבודות השטח, לייעל את תהליכי העבודה ולקבל תמונת מצב מלאה של הפעילות שתחת ניהולם ואחריותם.

בודקפוינט מכילה יכולות רבות ומגוונות, ניתנת להתאמה ולהרחבה בקלות ובניגוד למערכות אחרות, היא אינה מקשה על המשתמשים עד כדי אי שימוש אלא נוחה, ידידותית וקלה לתפעול גם למי שאין לו ידע נרחב במחשבים.

למה בודקפוינט?

 • אלגוריתם אלקטרואופטי
  התקנה קלה של נקודות הביקורת (Digital Holograms). לכל נקודה מספר ייחודי והיא שולחת / מקבלת מידע בזמן אמת. סריקת הנקודה מאפשרת זיהוי אמיתות התווית / המיקום באמצעות אלגוריתם אלקטרואופטי ללא אפשרות להונאה.
 • פטנט רשום
  זיהוי המדווח ומיקומו נעשה באמצעות חיישני מצלמות הסמארטפון. בזמן סריקת נקודות הביקורת מתבצע צילום אוטומטי כפול ומצלם את פניו של המדווח לצורך אימות זהותו ואת הברקוד ההולגרמי לאימות מיקומו.
 • פרטיות העובדים
  בניגוד למערכות אחרות ועל פי חוקי הגנת הפרטיות, המערכת הינה היחידה המבצעת איכון חד חד ערכי שאינו פוגע בפרטיות העובדים. זיהוי העובד אינו מתבצע באמצעיים ביומטריים כגון טביעת אצבע. רק בזמן הסריקה בנקודת הביקורת, מבצעת האפליקציה צילום אוטומטי לצורך זיהוי המדווח.
 • יצור נקודות הביקורת
  נקודות הביקורת מיוצרות על ידינו בטכנולוגיה אשר מבטיחה אותן כנגד זיופים. בניגוד לברקודים אחרים שניתנים אף להכנה בכל מדפסת ביתית ובכך קל מאוד לזייפם ולסרוק מכל מקום ללא גילוי, את נקודות Bodekpoint לא ניתן לזייף ולהעבירן למיקום אחר.